Híztam 4-5 kilót. Ne látni rajtam, lehet még jól is áll. De nekem kényelmetlen, szorosak a nadrágok, bár még rámjönnek. Megszoktam ezt, mert jellemző rám az a fajta ciklusosság, hogy december-január táján nem figyelek mit eszek. Megvan a rend, 5x eszem, nagyjából...
Tegnap megnéztem egy filmet. Az egyetemről az egyik tanárom ajánlotta, egy akciófilm amiben autistát játszik a főszereplő. Hát, hogy is mondjam, sokféle gondolatot ébresztett bennem. A könyvelő. Ez a címe, Ben Affleckkel. Az alaptörténet, hogy a srác autista,...